Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Kożyczkowo - Oferty sprzedaży domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

880 000 zł180 m² 4 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę domu na sprzedaż w miejscowości Kożyczkowo, gm. Chmielno, powiat kartuski, województwo pomorskie. Wszystkie zdjęcia oferty ( 37 ) znajdziecie Państwo na naszej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Letnia

Mściszewice(Kożyczkowo + 19 km)

639 000 zł126 m² 5 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:795 m²

Pragniemy zaoferować Państwu dom jednorodzinny wolnostojący w jednym z najpiękniejszych zakątków pojezierza kartuskiego w Mściszewicach, wiosce otoczonej pięknymi grzybnymi lasami.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Pogodna

Gołubie(Kożyczkowo + 17 km)

420 000 zł210 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż: dom w zabudowie bliźniaczej Gołubie, ul. Pogodna Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Grabowska Huta

Grabowska Huta(Kożyczkowo + 20 km)

999 000 zł102 m² 9 794,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 384 m²

Dom z stawem na Kaszubach w Grabowskiej Hucie w cichej i spokojnej okolicy idealny dla rodziny Z dziećmi! lokalizacja: dom znajduje się w Grabowskiej Hucie gm Nowa Karczma.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Sulęczyno

Sulęczyno(Kożyczkowo + 25 km)

599 000 zł240 m² 2 495,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Witam, na sprzedaż bardzo ładnie położony dom w stanie surowym. Zamontowane okna oraz dach z dachówki. Do budynku podciągnięta woda. Kanalizacja i prąd do podciągnięcia(na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Kosmiczna

Bojano(Kożyczkowo + 24 km)

1 279 000 zł119,51 m² 10 702,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:415 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyobraź sobie poranek z kawą na tarasie, w ciszy tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Szmaragdowa

Stara Huta(Kożyczkowo + 22 km)

2 290 000 zł189 m² 12 116,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 909 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, parterowego domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 189 m , położonego w miejscowości Stara Huta w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Diamentowa

Lniska(Kożyczkowo + 21 km)

1 329 000 zł112,05 m² 11 860,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:568 m²

Lokalizacja: osiedle znajduje się zaledwie 3,8 km od Żukowa, a do Gdańska dojedziemy w zaledwie 20 minut. 15 min autem od obwodnicy S6, w 10 min do obwodnicy Żukowa, która dojedziemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy, ul. Natura Park

Pępowo(Kożyczkowo + 21 km)

641 965 zł73,69 m² 8 711,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:104 m²

Osiedle Gdańskie - Twój nowy dom w sercu natury, 20 minut od Gdańska! Sprzedaż dotyczy segmentów D. Szukasz miejsca, które łączy spokój podmiejskiego życia z komfortem szybkiego dojazdu do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Zeusa

Kamień(Kożyczkowo + 17 km)

2 200 000 zł177 m² 12 429,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Nowoczesny dom wolnostojący Z garażem dwustanowiskowym W kamieniu! Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny, położony w urokliwej miejscowości Kamień, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Małkowo

Małkowo(Kożyczkowo + 18 km)

1 750 000 zł203 m² 8 620,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom I piętrowy o powierzchni 203 m2, położony w Małkowie w gminie Żukowo. Dom posadowiony przy drodze asfaltowej, w głębi działki co zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Kożyczkowo

Kożyczkowo,pomorskie

590 000 zł178 m² 3 314,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 411 m²

Blisko ulicy: kożyczkowo jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'kevina_558' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kożyczkowo

Kożyczkowo,pomorskie

407 000 zł106 m² 3 839,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 285 m²

Blisko ulicy: polna jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'miniaturka_24' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość zmiany projektu.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij